Biografia

Vain Train – biografia

Biografia zespołu Vain Train
Początku zespołu sięgają 2015 roku. Od tego czasu kilkukrotnie zmieniali się muzycy. W roku 2018 zmieniła się również nazwa. Pomimo tych zmian, zespół nadal tworzył i koncertował.
Styl zespołu to okolice hard rocka z lat 60, 70 i początku 80. Wpływy muzyki z tego okresu widoczne są nie tylko w muzyce, ale także w sferze wizualnej. Stroje muzyków stylizowane są na te ze złotej ery hard rocka.

W repertuarze znajdują się głównie własne utwory, ale czasami można usłyszeć też covery utworów legendarnych rockowych zespołów.

Skład:
Iwona Topolska-  wokal
Darek Topolski – bas
Kuba Kucharczak – perkusja

Vain Train – biografia

Zobacz także:
wideo z koncertów
zdjęcia
muzykę

Aktualne wydarzenia zobaczysz na naszym Facebooku

Inspiracje zespołu Vain Train to klasyczny hardo rock z lat 60 i 70 i 80 XXw. Są to takie zespoły jak m.in. Led Zeppelin, Black Sabbath, Deep Purple, Guns n Roses i wiele innych. Prawie wszystkie utwory grane przez zespół Vain Train na koncertach to utwory autorskie. Dodatkiem dla fanów klasyki są pojedyncze covery wyżej wymienionych zespołów.

KONCERTY

Koncerty Vain Train to nie tylko dobra muzyka, ale także wrażenia wizualne. Kolorowe stroje inspirowane złotymi latami hard rocka, ruch i zabawa, które udzielają się publiczności. Nasze koncerty to dawka pozytywnej energii.

Koncerty to kolorowe i energetyczne show niekiedy z elementami pirotechniki i wystrzałowego dymu.

W repertuarze znajdują się głównie własne utwory, ale czasami można usłyszeć też covery utworów legendarnych rockowych zespołów.